Пълна тъпня до последния половин час!Бяха се навързали на влакче докато Рикардо не се заби в стената,та тогава стана по интересно!Добре че бяха Марк,Нико и Люис та да видим поне някакви изпреварвания!!!
Рейтинг: [1|11|0.02] 1 / 11

Публикуван на: 22/09/2013 17:37

lizitu
lizitu_at_gmail.com
Аз имам дарба познах първите трима в прогнозата си за състезанието.Иначе гласувах със горе долу и то заради края .
Рейтинг: [1|3|0.08] 1 / 3

Публикуван на: 22/09/2013 17:40

dirty
dirty.flow_at_gmail.com
Кое състезание да оценя?! Това на Фетел или на останалите пилоти, понеже те в различни състезания участваха.
Рейтинг: [3|9|0.14] 3 / 9

Публикуван на: 22/09/2013 17:41

Фетел-недостижим.
алонсо-късметлия.
Кими-отлично състезание.
Другите-пълнеж,въпреки,че точно те сътвориха до някаква степен интрига.

adams_at_tvskat.net
Гласувах с интересно, въпреки скучната първа част. Струва ми се, че в началото пилотите можеха да се атакуват (без Фетел естествено), но се въздържаха, за да запазят гумите си. Явно стратегията на повечето отбори беше начертана около сейфти кара. След катастрофата на Рикиардо стана интересно. Имаше тактика, изпреварвания, технически проблеми и един РБ9 каран от един неколкократен световен шампион.

Публикуван на: 22/09/2013 19:20

svet999
svet999_at_abv.bg
Три думи: Фетел, сейфти кар, гуми...
С една дума пълна скука! Така и гласувах.
Рейтинг: [3|7|0.19] 3 / 7

Публикуван на: 22/09/2013 19:27

formulafen
livtat_at_abv.bg
@huhavel.: Няма как да кажеш, че Кими е направил страхотно състезание, а Алонсо е късметлия, при положение, че и двамата се възползваха от колата за сигурност(Кими се възползва изключително много от това) и направиха вторите си спирания тогава. Ако не беше колата за сигурност, Кими щеше да завърши на около десето място в най-добрия случай.
Казваш, че Алонсо е късмитлия, при положение, че направи невероятен старт и спечели 4 позиции на първия завой.
Казваш, че Алонсо е късмитлия, въпре че той се движеше в топ 5 през цялото състезание и ако не беше излязла колата за сигурност, той пак щеше да завърши на подиума безпроблемно, а Кими едва щеше да влезе в зоната на точките.
Казваш, че Кими е направил отлично състезание, въпреки че през първата половина на състезание караше зад Хюлкенберг извън заната на точките.
Казваш, че Кими е направил отлично състезание, а не е късметлия, въпреки че той спечели 7 позиции, защото имаше късмета стратегията му да проработи.
Кими даже нямаше да е на подиума, ако скоростната кутия на Уебър не се беше повредила.

freeman75_at_gmail.com
huhavel явно е гледал друго състезание. Подкрепям казаното от formulafen, напълно обективен, добавям само, че видяхме от Редбул възможностите на болида..може би на 100%. Тази кола е недостижима, УМОПОМРАЧИТЕЛНА като скорост, тези 2.5 секунди на обиколка средно, даже и догодина с всичките изменения пак ще са предимство. Фетел никога няма да докаже колко добър пилот е, винаги ще е в сянка на този автомобил. Затова и са освиркванията, и според мен ще продължават.

Публикуван на: 23/09/2013 12:10

baitoz
ilko74_at_abv.bg
Състезание?! С изключение на Фетел всики останали се возеха в делтата дадена им от инженерите. Не знам кой от вас е видял в това обикаляне на пистата "състезание". Откакто Пирели се навряха във Формулата аз състезания не съм гледал
Рейтинг: [0|0|0.00] 0 / 0

Публикуван на: 23/09/2013 15:38

S.F_31
p.e.c.i.radev_1981_at_abv.bg
Оценката ми за състезанието е скучно, от началото до края. Просто това не са никакви състезания, един пилот отцепва напред и просто шофира до финала, а колегите му се опитват с пилотиране да го настигна, обаче без никакъв успех . До края на сезона най- интересната част от всеки състезателен уикенд ще е награждаването на Фетел, с бурни освирквания от феновете на пистата и яки псувни от феновете зад тв екрана
Рейтинг: [0|4|0.00] -4 / 4

Публикуван на: 24/09/2013 13:29

rusnakapz
rusnakapz_at_abv.bg
Оценката ми е скучно, "състезанието" изчезна. 2-3 секунди на обиколка, това е друг шампионат. Правело ли вие странно впечатление инструкциите на Роки. "Трябва да натрупаш такава и такава преднина" или (на Монца) "Виж, я вземи направи 10 сек. разлика, че може да завали и нещата да се объркат". Сякаш не става дума за надпревара за 1-то място, а за даденост, която не е проблем да се постигне и не зависи от никого другиго освен от Фетел. АБСУРД.Пилотите във Ф1 са на същото мнение.

Публикуван на: 24/09/2013 15:42