Благотворителен футболен мач в Монако (снимки)

12/05/2010 13:42, Огнян Тенчев (drJeckyll), 1033/2046 прочита, 3 коментара

Вчера се проведе станалият вече традиционен благотворителен футболен мач, между пилотите Формула 1 и звездите от други моторни надпревари.

По снимките често сме виждали Михаел Шумахер на тези събития през минали години, но тази пропусна. За сметка на това в отбора на пилотите от Формула 1 бяха: Алонсо, Маса, Фетел, Алгерсуари, Розберг, Петров, ди Граси, Трули, Лиуци, който не участва, както и бившите пилоти Иван Капели и Емануел Пиро.

През първото полувреме се е разписал само Алонсо. През второто полувреме, пилота от DTM Енгел е вкарал за пилотите. Фелипе Маса пък е автора на третото попадение за тях. Четвъртото отново е на името на Алонсо.

В крайна сметка резултата от мача е 4:2 за пилотите. За отбора на звездите са взели участие: Лорис Капироси, бившите пилоти от Формула 1 - Рикардо Патрезе и Алекс Кафи. Принц Алберт е наградил победителите.

(авторски права на снимките - Ред Бул, Торо Росо, Форс Индия)