Китай 2012 - най-добър пилот (анкета)

16/04/2012 10:11, Огнян Тенчев (drJeckyll), 1542/3886 прочита, 24 коментара

Състезанията в Китай вече се очертават, като едни от най-интересните и тази година не беше изключение. Време е отново да изберем най-добрият пилот в състезанието. Дайте своят глас и ако желаете можете да се обосновете с коментар защо мислите така.

Моля, оставете пристрастията си и бъдете възможно най-обективни!

Не опонирате на останалите, те също имат право на мнение и то различно от вашето. Не въвличайте участниците изразили мнение в дискусия. Темата не е за това.

Кой беше най-добрият пилот в състезанието?

0.40% (1)
(Само регистрирани потребители могат да гласуват в анкетата, която е валидна една седмица - до 23/04/2012)

claverton_varna_at_abv.bg
Категорично най-добрият бе Нико - изстиска Мерцедеса , беше безгрешен от начало до края на състезанието ..... и то без да има предимство от супер DRS-а .
Рейтинг: [7|7|0.72] 7 / 7

Публикуван на: 16/04/2012 10:44

meteorolog
ceco.sim_at_gmail.com
За мен беше Кими - задържаше колите зад себе си толкова дълго време при толкова износени гуми - личи си кой е бил световен шампион! Иначе Нико имаше перфектната стратегия и страхотна кола - щеше да е престъпление да не спечели
Рейтинг: [4|12|0.16] -4 / 12

Публикуван на: 16/04/2012 11:02

Честно казано всички в топ 5 заслужават глас всички направиха прекрасно състезание....гласът ми отива при Хамилтън направи най-много изпреварвания според мен много чисто състезание.
Рейтинг: [10|12|0.60] 10 / 12

Публикуван на: 16/04/2012 11:09

shadow
alonso73_at_abv.bg
изкушавам се да посоча хамилтън, щото между стратегии и екшън аз лично предпочитам второто но не мога да не отбележа успеха на нико, така че все пак ше гласувам за него
Рейтинг: [5|5|0.65] 5 / 5

Публикуван на: 16/04/2012 11:44

dirty
dirty.flow_at_gmail.com
това беше уикендът на Нико, в Китай просто беше над всички!
Рейтинг: [2|2|0.43] 2 / 2

Публикуван на: 16/04/2012 12:18

SULAS
ognqn83_at_abv.bg
Гласивам за Бътън, въпреки, чер поне още двама заслужават да бъде гласувано за тях - Нико Розберг и Люис Хамилтън. Причината, че не гласувам за Розберг е много проста - видяхго тъочно двапъти в това състезание - на старта и на финала. Никакви наблюдения относно неговото представяне. Докато за карането на Бътън и Хамилтън може да се каже само едно - фантастично. Избрах Бътън само заради по-предната позиция, на която завърши. Най-добрия пилот не винаги е спечелилия състезанието.

sdefa_at_abv.bg
Нико бе пилота който се представи просто прекрасно , безгрешен във всяко едно отношение , Маса също горе долу се представи на ниво , но стратегията го бутна накрая , както и да е надявам се тая година да имам поне 3,4 повода да сложа Дедо , Маса и Кимстъра като най - добри пилоти за даден старт.

anton_n_t_at_abv.bg
Бътън!А и по темпото което показва до момента май е и фаворит за титлата тази година!
Рейтинг: [4|11|0.18] -3 / 11

Публикуван на: 16/04/2012 16:54

in_the_shadow
adams_at_tvskat.net
Гласувам за Хамилтън. Макар и да остана някакси в сянка, направи много биткаджийско състезание с много борба и изпреварвания.

plameniliev1994_at_abv.bg
Райконен!! Нито една грешка не направи постоянно беше с темпото на лидерерите ! Но след всеки бокс губеше позиции, отделно стратегията не му се получи от което загуби и 2рото място ..
Рейтинг: [3|10|0.13] -4 / 10

Публикуван на: 16/04/2012 23:39

Колебаех се м/у Дженсън и Нико, но гласувах за Розберг.

Публикуван на: 17/04/2012 00:02

binev_out
ivo_binev_at_abv.bg
Аз дадох глас за Хамилтън.Много мъжко момче е.Заедно с Бътън са голям отбор,удоволствие е да ги гледаш и двамата как минават през десетки трудности и накрая стъпват на подиума.
Нико също беше безгрешен и той направи голяма битка за да задържи позицията,ако имах още един глас щях да го дам на него.
А до колегата който каза че не го бил видял цяло състезание - ами защо да показват него как изпреварва опашкарите с по обиколка,като можеш да гледаш как Кими и компания се борят за позиции!?
Рейтинг: [5|7|0.41] 5 / 7

Публикуван на: 17/04/2012 08:33

LStaley
gruicho_at_yahoo.com
Великолепно състезание, приза за най-добър пилот може да вземат и Нико, и Бътън, и Хамилтън, и Кими, и Уебър, че дори и Фетел и Алонсо, но гласът ми отива за Бътън, защото направи прекрасен старт, стабилно каране и доста изпреварвания, а и както каза @Tonev12 той май е фаворит за титлата
Рейтинг: [2|7|0.10] -3 / 7

Публикуван на: 17/04/2012 09:18

Alonso
mondrio_at_abv.bg
Въпреки че не харесвам това че пилота трънал 1ви и завършил 1ви става най - добър пилот на състезанието и печели анкетата този път и аз ще гласувам за Нико...Просто си го заслужава !
Рейтинг: [0|2|0.00] 0 / 2

Публикуван на: 17/04/2012 10:03

Розберг. Не направи нито една грешка, контролира състезанието от началото до края.
Не мога да не отбележа и чудесното каране на Бътън и Хамилтън.

lacho_shet_at_abv.bg
Гласувах за Нико.Момчето направи страхотно състезание и заслужава приза за най - добър пилот на състезанието.

Публикуван на: 17/04/2012 17:43

arapah
arapah_at_abv.bg
Хамилтън ,сякаш след толкова време старият Хамилтън се завърна отново в битката!
Рейтинг: [2|10|0.07] 2 / 10

Публикуван на: 17/04/2012 18:34

JM
jm7_at_abv.bg
Гласувам за Хамилтън първо, защото направи изключително добър старт, може би най-добрия от абсолютно всички. Второ спечели най-много позиции спрямо останалите пилоти на подиума. Трето направи най-много изпреварвания на самата писта от абсолютно всички пилоти в състезанието.

И най-важното нещо, че от 10-та позиция (13 обиколки преди финала на състезанието) успя да се качи на подиума като изпреваравше на пистата абсолютно всички пилоти от 9-та до 3-та позиция. (Не мисля, че някой пилот въобще в историята на Формула 1 е правил подобно нещо).
Рейтинг: [4|8|0.25] 4 / 8

Публикуван на: 17/04/2012 22:03

Nako
bashnako_at_gmail.com
Много рядко се случва такова състезание в което да няма драми и всички пилоти да се пазят един друг. Щеше да е перфектното състезание ако и М.Шумахер беше завършил. Иска ми се да гласувам за всички. Но не мога, затова гласувах за Хамилтън. JM над мене е казал накратко защо. ... толкова много изпреварвания направи Хамилтън ...

Публикуван на: 20/04/2012 22:19