Канада 2026 - оценете състезанието

29/05/2026 15:25, Огнян Тенчев (drJeckyll), 102/117 прочита, няма коментари

 

Състезанието за Голямата Награда на Канада завърши. Какво мислите за него?

Състезанието в Канада беше?

Ужасно
0.00% (0)
Скучно
0.00% (0)
Горе долу
33.33% (1)
Интересно
33.33% (1)
Великолепно
33.33% (1)
(Само регистрирани потребители могат да гласуват в анкетата, която е валидна една седмица - до 05/06/2026)


Още от сезон 2026:




Коментари

 
Все още няма коментари

Нов коментар

 

Само регистрирани потребители могат да коментират. Ако вече имате регистрация можете да влезете в сайта от "Вход". В противен случай можете да се регистирате като натиснете "Вход" и избере "Регистрация". За повече информация: f1.f-e-n.net/index.php/url14729