Ландо Норис с МакЛарън беше най-бърз по време на втората тренировка в Испания. След него се нареди Джордж Ръсел с Мерцедес, а трето място е за Оскар Пиастри с МакЛарън.
Поз # Пилот Време Разлика С1 С2 С3 Об 1 1 Л. НОРИС 1:15.426 0.000 22.045 30.475 22.906 30 2 63 Д. РЪСЕЛ 1:15.435 0.009 21.917 30.574 22.944 28 3 81 О. ПИАСТРИ 1:15.483 0.057 22.055 30.532 22.849 24 4 16 Ш. ЛЬОКЛЕР 1:15.799 0.373 22.247 30.459 23.093 29 5 12 К. АНТОНЕЛИ 1:16.015 0.589 22.086 30.806 23.123 31 6 3 М. ВЕРСТАПЕН 1:16.321 0.895 22.155 30.790 23.275 33 7 41 А. ЛИНДБЛАД 1:16.411 0.985 22.200 30.866 23.345 29 8 5 Г. БОРТОЛЕТО 1:16.611 1.185 22.399 31.028 23.184 27 9 44 Л. ХАМИЛТЪН 1:16.631 1.205 22.293 30.906 23.289 28 10 6 И. ХАДЖАР 1:16.674 1.248 22.360 30.886 23.428 30 11 27 Н. ХЮЛКЕНБЕРГ 1:16.934 1.508 22.418 31.111 23.389 31 12 87 О. БЕЪРМАН 1:16.945 1.519 22.335 31.127 23.483 31 13 30 Л. ЛОУСЪН 1:16.967 1.541 22.537 30.935 23.495 8 14 55 К. САЙНЦ 1:17.020 1.594 22.332 31.252 23.436 29 15 43 Ф. КОЛАПИНТО 1:17.051 1.625 22.306 31.191 23.481 30 16 10 П. ГАСЛИ 1:17.260 1.834 22.597 31.143 23.486 29 17 31 Е. ОКОН 1:17.538 2.112 22.402 31.157 23.814 29 18 77 В. БОТАС 1:18.225 2.799 23.040 31.461 23.687 6 19 23 А. АЛБОН 1:18.790 3.364 22.833 31.743 23.695 29 20 11 С. ПЕРЕС 1:19.261 3.835 23.125 31.594 24.220 34 21 14 Ф. АЛОНСО 1:19.286 3.860 23.084 32.079 24.123 21 22 18 Л. СТРОЛ 1:19.459 4.033 23.305 31.895 24.205 20
Третата тренировка е утре от 13:30 - можете да я проследите пряко на http://live.f1.f-e-n.net/, с live timing и коментари на живо.
Само регистрирани потребители могат да коментират. Ако вече имате регистрация можете да влезете в сайта от "Вход". В противен случай можете да се регистирате като натиснете "Вход" и избере "Регистрация". За повече информация: f1.f-e-n.net/index.php/url14729
Коментарите трабва да са по темата и да не съдържат псувни, реклами, обиди включително сексуални и дискриминационни, както към потребителите така и към пилоти, отбори и т.н. Нарицанията не са желани и ще доведат до предупреждение. Следващо такова няма да има и коментарът ще бъде изтрит без предупреждение
Ако пишете на кирилица ще ви разберат повече хора
Коментари от сорта на: "кога ще има снимки/видео?", "защо няма нещо си?", не са желани и вероятно ще бъдат изтрити
Ако имате въпрос, конкретно предложение, препоръка, критика или искате да съобщите за нередност: тук
Не искайте обяснения в коментарите. Това можете да направите тук
Редакторите си запазват правото да местят, променят и изтриват коментари ако сметнат за необходимо. Ако имате въпрос относно това: тук
Ако искате да имате аватар (малката картинка до името ви) трябва да попълните полето E-mail и да сте изпълнили стъпките в от тези указания
Сайта разчита на www.projecthoneypot.org/, за да спре спам и harvest, така че донякъде можете да бъдете спокойни за E-mail-а си. Той се публикува с цел на по-лесна комуникация между потребителите на сайта
Коментари