Кими Антонели с Мерцедес беше най-бърз по време на първата тренировка в Австрия. След него се нареди съотборникът му Джордж Ръсел, а третото време записа Оскар Пиастри с МакЛарън.
Поз # Пилот Време Разлика С1 С2 С3 Об 1 12 К. АНТОНЕЛИ 1:07.796 0.000 16.742 30.304 20.750 29 2 63 Д. РЪСЕЛ 1:07.836 0.040 16.841 30.440 20.527 30 3 81 О. ПИАСТРИ 1:07.913 0.117 16.878 30.383 20.652 26 4 3 М. ВЕРСТАПЕН 1:08.077 0.281 16.896 30.350 20.831 17 5 44 Л. ХАМИЛТЪН 1:08.461 0.665 16.950 30.514 20.960 25 6 41 А. ЛИНДБЛАД 1:08.726 0.930 16.936 30.703 21.087 18 7 1 Л. НОРИС 1:08.873 1.077 16.946 30.714 21.013 9 8 43 Ф. КОЛАПИНТО 1:08.962 1.166 17.021 30.864 21.007 27 9 38 D. BEGANOVIC 1:09.054 1.258 17.080 30.793 21.088 26 10 87 О. БЕЪРМАН 1:09.071 1.275 17.016 30.834 21.221 26 11 27 Н. ХЮЛКЕНБЕРГ 1:09.165 1.369 16.984 30.962 21.219 30 12 6 И. ХАДЖАР 1:09.481 1.685 17.158 30.954 21.369 11 13 77 В. БОТАС 1:09.521 1.725 17.072 30.925 21.524 21 14 10 П. ГАСЛИ 1:09.546 1.750 16.993 31.163 21.258 28 15 90 A. IWASA 1:09.637 1.841 17.330 31.047 21.260 19 16 23 А. АЛБОН 1:09.644 1.848 17.167 30.977 21.500 31 17 97 P. ARON 1:09.646 1.850 17.185 31.271 21.158 20 18 46 L. BROWNING 1:09.979 2.183 17.267 31.297 21.415 29 19 50 R. HIRAKAWA 1:10.493 2.697 17.381 31.293 21.808 23 20 34 J. CRAWFORD 1:11.202 3.406 17.737 31.835 21.630 22 21 11 С. ПЕРЕС 1:11.283 3.487 16.953 31.855 21.992 14 22 14 Ф. АЛОНСО 1:11.333 3.537 17.741 31.620 21.972 21
Втората тренировка е днес в 18:00 - можете да я проследите пряко на http://live.f1.f-e-n.net/, с live timing и коментари на живо.
Ето и как се разви тренировката
14:15 - добър ден на всички 14:15 - време е за първата тренировка в Австрия 14:16 - Пирели избраха C3, C4 и C5 за този старт,съответни бели Хард, жълти Медиум и червени Софт 14:30 - зелен флаг 14:30 - започва сесията, която продължава един час 14:30 - болида на Борис все още не е готов, не е готов и болида на Хаджар 14:31 - Хард и Медиум гуми за пилотите на пистата 14:33 - 1:13.530 за Перес 14:33 - Колапинто сваля на 1:11.316 14:34 - Антонели начело с 1:11.029, втори Албон на 3 десети 14:34 - Беърман четвърти на 9 десети 14:34 - Гасли пети на секунда 14:34 - бутат болида на Верстапен назад в бокса - проблем със съединителя 14:35 - Ръсел сега начело с 1:10.407 - 6 десети пред Антонели 14:35 - Ръсел казва, че падала на газта се усеща странно 14:35 - Ботас осми на 2 секунди 14:36 - сектори едно и две за Антонели 14:36 - Хюлкенберг втори на десета и половина 14:37 - Антонели начело с 1:09.119 с три сектора - 1.3 пред Ръсел 14:37 - Перес пети на 2.4 14:37 - Линдблад трети на 1.3 14:37 - Алонсо десети на 3.2 14:37 - Беърман пети на 1.8 14:40 - Ръсел с нов сектор три, но остава втори само на 42 хилядни 14:40 - Ботас осми на 2.3 14:41 - пето време за Албон на 1.7 разлика 14:43 - кадрите показват, че все още се работи по болида на Норис в бокса - качен е високо на криковете и има механици под болида - вероятно някакъв теч 14:43 - Колапинто четвърти на 1.3 14:44 - втори опит за Верстапен да излезе от бокса и отново не успя - механиците отново го избутаха назад към бокса 14:44 - болида на Хаджар също е високо на криковете и има механици под него 14:45 - Ръсел начело с 1:08.898 - десета пред Антонели 14:46 - четвърти Хюлкенберг на 1.5 14:46 - проблем с хидравликата е причината Норис да е в бокса 14:46 - Гасли осми на 2 секунди 14:46 - Беърман шести на 1.6 14:49 - седмо време за Албон на 1.8 14:49 - Верстапен успя да излезе от бокса най-после 14:49 - Гасли трети на 1.4 14:49 - сектор едно за Антонели 14:49 - и сектор две за Антонели 14:50 - Софт гуми за Верстапен 14:50 - с три сектора Антонели начело с 1:08.448 - 1/2 секунда пред Ръсел 14:50 - Хюлкенберг трети на 1.8 14:50 - Ръсел взе сектор тир, но остава втори на 3 десети 14:51 - Верстапен трети със Софт на 6 десети 14:51 - Пиастри четвърти на 9 десети с Медиум, както и Мерцедесите 14:53 - Пиастри казва, че падала на спирачката е дълъг и не е постоянен 14:53 - аеро тестове за РБ 14:54 - шести Хамилтън на 1.6 14:54 - само Норис и Хаджар все още не са напускали бокса 14:55 - Верстапен остава трети на 4 десети и половина 14:57 - Линдблад седми на 1.6 14:58 - изглежда, че Хаджар скоро ще е на пистата - подготвя се да се качи в болида си 14:58 - Мерцедес минаха на Софт 14:58 - Верстапен казва, че гумите са много горещи и няма сцепление 14:59 - Пиастри свали изоставането на 1/2 секунда и малко, но все така е четвърти 14:59 - сектор едно за Антонели с новите Софт 14:59 - и сектор две за Антонели 15:00 - нови Софт за Хюлкенберг 15:00 - с три сектора Антонели с 1:07.796 15:00 - Ръсел втори на десета разлика с нов сектор три 15:01 - Хюлкенберг пети на 1.4 15:02 - болида на Норис вече не е високо на криковете, но и не се работи активно по него 15:02 - Пиастри все така не е доволен от спирачките 15:03 - Хамилтън шести на 1.8 - той каза, че в момента изпитва също трудности със сцеплението 15:03 - нови Софт за линдблад, Колапинто и Албон 15:03 - Верстапен: колата вибрира спиране 15:04 - Хаджар излезе с нови Софт 15:04 - изглежда, че Норис се готви да се качи в болида си 15:05 - четвърто време за Колапинто с новите Софт на 1.2 разлика 15:05 - Албон осми на 1.8 с новите Софт 15:05 - трето време за Линдблад на 9 десети и малко с новите Софт 15:06 - Ръсел остана за още един опит - Антонели е в бокса 15:06 - нов сектор три за Ръсел и разликата е само 40 хилядни - втори 15:06 - 13-то време за Хаджар след първия опит - 2.6 15:09 - Антонели се върна на пистата, но вече с караните Медиум 15:10 - Норис е с каската, но все още се работи по болида му 15:10 - девети Гасли на 1.8 15:11 - сега нови Софт за Хамилтън 15:12 - Хамилтън трето на 7 десети и половина 15:12 - нови Софт за Беърман 15:13 - нови Софт за Пиастри 15:14 - Беърман осми на 1.3 с новите Софт 15:15 - Ботас десети на 1.7 разлика 15:15 - трето време за Пиастри на десета разлика 15:16 - Перес имаше някакъв проблем, но продължи 15:16 - Норис най-после на пистата - Медиум гуми 15:16 - нов опит за Хамилтън 15:17 - нови Софт за Алонсо 15:17 - Хамилтън подобри времето си, но остава четвърти на 6 десети и половина 15:17 - Верстапен сложи нови Софт - втори за тази сесия 15:18 - Алонсо 19-ти на 3.5 15:18 - Норис 11-ти на 1.5 след първия опит с медиум 15:18 - Верстапен четвърти на малко под 3 десети с новите Софт 15:21 - седми Норис на 1.1 все още с Медиум гумите 15:23 - Норис мина през бокса за нови Софт 15:24 - Хаджар казва, че не разбира баланса 15:26 - Норис се отказа от обиколката си - имаше малко трафик 15:26 - но реалната причина е, че се подхлъзна болида и занесе върху бордюра 15:27 - аеро боя има по задното крило на болида на Верстапен 15:28 - жълти знамена 15:28 - червен флаг 15:29 - Перес казва, че отново болида е отказал 15:29 - но това ще е всичко от тази тренировка 15:29 - Перес е спрял на завой 3 15:30 - кариран флаг 15:30 - и така след тази тренировка, начело Антонели пред Ръсел и Пиастри 15:30 - втората тренировка е днес от 18:00
Само регистрирани потребители могат да коментират. Ако вече имате регистрация можете да влезете в сайта от "Вход". В противен случай можете да се регистирате като натиснете "Вход" и избере "Регистрация". За повече информация: f1.f-e-n.net/index.php/url14729
Коментарите трабва да са по темата и да не съдържат псувни, реклами, обиди включително сексуални и дискриминационни, както към потребителите така и към пилоти, отбори и т.н. Нарицанията не са желани и ще доведат до предупреждение. Следващо такова няма да има и коментарът ще бъде изтрит без предупреждение
Ако пишете на кирилица ще ви разберат повече хора
Коментари от сорта на: "кога ще има снимки/видео?", "защо няма нещо си?", не са желани и вероятно ще бъдат изтрити
Ако имате въпрос, конкретно предложение, препоръка, критика или искате да съобщите за нередност: тук
Не искайте обяснения в коментарите. Това можете да направите тук
Редакторите си запазват правото да местят, променят и изтриват коментари ако сметнат за необходимо. Ако имате въпрос относно това: тук
Ако искате да имате аватар (малката картинка до името ви) трябва да попълните полето E-mail и да сте изпълнили стъпките в от тези указания
Сайта разчита на www.projecthoneypot.org/, за да спре спам и harvest, така че донякъде можете да бъдете спокойни за E-mail-а си. Той се публикува с цел на по-лесна комуникация между потребителите на сайта
Коментари