Кими Антонели с Мерцедес беше най-бърз по време на втората тренировка в Австрия. След него се наредиха пилотите на МакЛарън - Оскар Пиастри и Ландо Норис.
Поз # Пилот Време Разлика С1 С2 С3 Об 1 12 К. АНТОНЕЛИ 1:07.014 0.000 16.627 30.041 20.307 32 2 81 О. ПИАСТРИ 1:07.251 0.237 16.831 30.039 20.381 32 3 1 Л. НОРИС 1:07.339 0.325 16.724 29.995 20.520 32 4 3 М. ВЕРСТАПЕН 1:07.564 0.550 16.778 30.183 20.603 29 5 44 Л. ХАМИЛТЪН 1:07.611 0.597 16.764 30.260 20.587 33 6 63 Д. РЪСЕЛ 1:07.637 0.623 16.746 30.303 20.543 25 7 6 И. ХАДЖАР 1:07.758 0.744 16.865 30.270 20.623 28 8 16 Ш. ЛЬОКЛЕР 1:07.855 0.841 16.822 30.290 20.681 35 9 30 Л. ЛОУСЪН 1:08.235 1.221 16.851 30.495 20.853 34 10 5 Г. БОРТОЛЕТО 1:08.300 1.286 16.921 30.559 20.820 30 11 10 П. ГАСЛИ 1:08.376 1.362 16.935 30.588 20.853 33 12 41 А. ЛИНДБЛАД 1:08.378 1.364 16.989 30.543 20.804 29 13 87 О. БЕЪРМАН 1:08.532 1.518 16.944 30.674 20.910 33 14 27 Н. ХЮЛКЕНБЕРГ 1:08.559 1.545 16.932 30.671 20.927 32 15 31 Е. ОКОН 1:08.830 1.816 17.003 30.649 21.032 33 16 43 Ф. КОЛАПИНТО 1:08.831 1.817 17.057 30.751 20.968 30 17 23 А. АЛБОН 1:08.838 1.824 17.004 30.652 21.182 34 18 55 К. САЙНЦ 1:09.131 2.117 17.018 30.827 21.229 30 19 14 Ф. АЛОНСО 1:10.544 3.530 17.569 31.450 21.525 27 20 18 Л. СТРОЛ 1:10.698 3.684 17.498 31.420 21.780 32 21 77 В. БОТАС 1:11.307 4.293 17.249 31.718 22.080 6 22 11 С. ПЕРЕС 0 29.170 45.266 30.883 2
Третата тренировка е утре в 13:30 - можете да я проследите пряко на http://live.f1.f-e-n.net/, с live timing и коментари на живо.
Ето и как се разви тренировката
17:48 - добър ден отново 17:48 - време е за втората тренировка в Австрия 17:49 - днес по време на първата тренировка, най-бърз беше Антонели пред Ръсел и Пиастри - https://f1.f-e-n.net/index.php/url387617 17:49 - Пирели избраха C3, C4 и C5 за този старт, съответно бели Хард, жълти Медиум и червени Софт 18:00 - зелен флаг 18:00 - започва сесията, която продължава един час 18:00 - болида на Ръсел все още не е готов - вдигнат е високо на криковете в бокса 18:01 - Хард и Медиум отново в началото на сесията 18:02 - 1:10.927 за Бортолето 18:03 - Гасли начео с 1:10.746 18:03 - Лоуъсн втори на десета 18:03 - Колапинто трети на десета и половина 18:04 - Албон каза, че няма мощност и се върна в бокса 18:04 - сектор едно за Антонели 18:04 - Норис взима сектор едно 18:04 - Хаджар начело с 1:09.135 18:04 - Верстапен втори на десета и половина с нов сектор три 18:04 - сектор две за Антонели 18:04 - и отново Норис му го взима 18:04 - Антонели начело с 1:08.342 18:05 - Норис с три сектора начело с 1:08.000 18:05 - Пиастри втори на две десети и половина 18:05 - Хамилтън четвърти на 9 десети и половина 18:05 - Беърман седми на 2.1 18:05 - Бортолето осми на 2.,2 18:06 - Льоклер девети на 2.2 18:06 - Алонсо 17-ти на 4.4 18:06 - Строл 18-ти на 4.7 18:06 - всички в топ 6 са с Медиум гуми 18:06 - Хард за Беърман и Бортолето 18:07 - Верстапен е недоволен от седалката ако не се лъжа - май това каза по радиото 18:08 - седми Гасли на 2 секунди 18:08 - Лоусън седми на 1.5 18:08 - жълти знамена 18:08 - Колапинто 12-ти на 2.3 18:08 - Хюлкенберг осми на 1.8 18:09 - Перес казва, че има същия проблем - той изкара червения флаг по време на първата тренировка и сега също спря извън трасето 18:09 - имаме виртуална кола на сигурността 18:10 - Верстапен казва, че ще се върна в бокса за да оправят седалката 18:11 - Ръсел се качи в болида си, но все още се работи 18:11 - все пак облепват болида, така че скоро ще бъде на пистата Ръсел 18:12 - през това време маршалите бутат болида на Перес за да го преместят на сигурно място 18:15 - Перес е все още в болида си, но сега слиза - все още болида му не е зад загражденията 18:15 - чак сега вече ще бъде даден рестарта 18:15 - зелен флаг 18:16 - Антонели веднага започна нов опит 18:16 - Ръсел и Линдблад също се появиха на пистата 18:17 - след като оправиха седалката, Верстапен се качи отново в болида си 18:17 - седми Беърман на 1.5 18:17 - Бортолето девети на 1.6 18:18 - Гасли девети на 1.6 18:18 - Льоклер седми на 1.3 18:18 - Хамилтън четвърти на под 7 десети 18:18 - Хюлкенберг с 11-то време на 1.6 18:19 - 13-то време за Линдблад Ръсел с бавна първа обиколка 18:19 - Верстапен излезе и започна обиколка 18:20 - четвърти Верстапен на 6 десети и половина 18:20 - Ръсел сега четвърти на 4 десети и нов сектор три 18:20 - Антонели втори на 2 десети разлика 18:21 - Албон 15-ти на 1.7 18:21 - Пиастри трети, но свали разликата на 2 десети 18:21 - жълти знамена 18:22 - Норис беше извън пистата и затова имахме жълто 18:22 - блокира гуми и се завъртя 18:23 - Льоклер седми на 1.1 разлика 18:23 - Лоусън седми на секунда 18:24 - Линдблад седми на малко под секунда 18:24 - нов опит за Ръсел 18:25 - нов сектор три за Ръсел, но той остава четвърти на 2 десети 18:25 - сектор едно за Антонели сега 18:26 - Льоклер с пето време на 3 десети и малко 18:26 - Антонели начело 1:07.657 - сектори едно и три и вече на 3 десети и половина пред Норис 18:26 - Хаджар осми на 1.1 18:27 - Ботас първи слага Софт в тази тренировка 18:27 - и Хюлкенберг вече със Софт 18:27 - Верстапен шести на 8 десети и половина 18:27 - Софт и за Албон 18:28 - пушек се носи зад болида на Ботас 18:28 - но това идва от пода на болида, а не от двигателя 18:28 - стърже се по пистата пода на болида на Ботас 18:29 - Софт и за Беърман 18:29 - Хюлкенберг седми на 9 десети с новите Софт 18:29 - Ботас се върна в бокса 18:30 - Гасли, Лоусън също със офт 18:30 - Албон десети на 1.2 с новите Софт 18:30 - Пиастри също сложи Софт 18:30 - Хамилтън също вече със Софт 18:31 - Беърман девети на секунда 18:32 - сектор две за Пиастри 18:32 - Гасли шести на 7 десети с новите Софт 18:32 - Лоусън седми на 8 десети и половина 18:32 - Софт и за Норис 18:32 - Пиастри начело с 1:07.251 с новите Софт - сектори две и три - 4 десети пред Антонели, който сега излезе с новите Софт 18:32 - Линдблад седми на 1.2 18:33 - Хамилтън втори на 3 десети половина разлика 18:33 - и Ръсел вече е със Софт 18:33 - сектор две за Норис 18:34 - Норис втори на малко под десета от Пиастри - сектор две за него 18:34 - да видим сега Мерцедес 18:34 - сектор едно за Антонели 18:34 - Льоклер също със Софт 18:35 - Антонели начело с 1:07.209 - само 42 хилядни пред Пиастри 18:35 - Ръсел пети на 1/2 секунда и малко 18:35 - сектори едно и три за Антонели, две е за Пиастри 18:36 - Льоклер шести на 6 десети и половина 18:37 - Лоусън седми на секунда 18:37 - Линдблад девети на 1.2 18:37 - нов опит за Хамилтън, Пиастри не подобри при втория си опит 18:38 - Беърман 11-ти на 1.3 18:38 - слаб сектор две за Хамилтън и той няма да подобри 18:38 - блокирал е гуми Хамилтън и напусна пистата 18:38 - Сайнц 17-ти на 2.3 18:39 - Норис също не подобри при втория си опит 18:40 - Антонели сега с нов опит и сектор едно за него 18:40 - Ръсел също е на пистата, но с бавен сектор едно 18:41 - 1:07.014 за Антонели и той вече е на 2 десети и половина пред Пиастри 18:41 - опит сега и за Верстапен с нови Софт 18:41 - четвърти Верстапен на 1/2 секунда и половина 18:41 - сега Ръсел започна нов опит 18:42 - Ръсе остава шести на 6 десети и малко след този си опит 18:42 - Бортолето девети на 1.3 18:43 - седмо време за Хаджар на 7 десети и половина след втория си опит 18:43 - сега Льоклер с нов опит 18:44 - Льоклер обаче се върна в бокса и не завърши опита си 18:44 - бързите опит изглежда, че завършиха и сега ще следват обиколки с малко повече гориво 18:44 - Пиастри се върна с караните Медиум 18:46 - Верстапен се оплаква от настройките на двигателя в завой 3 където оборотите падали значително 19:00 - кариран флаг 19:00 - и така след тази тренировка, начело Антонели пред Пиастри и Норис 19:00 - третата тренировка е утре от 13:30
Само регистрирани потребители могат да коментират. Ако вече имате регистрация можете да влезете в сайта от "Вход". В противен случай можете да се регистирате като натиснете "Вход" и избере "Регистрация". За повече информация: f1.f-e-n.net/index.php/url14729
Коментарите трабва да са по темата и да не съдържат псувни, реклами, обиди включително сексуални и дискриминационни, както към потребителите така и към пилоти, отбори и т.н. Нарицанията не са желани и ще доведат до предупреждение. Следващо такова няма да има и коментарът ще бъде изтрит без предупреждение
Ако пишете на кирилица ще ви разберат повече хора
Коментари от сорта на: "кога ще има снимки/видео?", "защо няма нещо си?", не са желани и вероятно ще бъдат изтрити
Ако имате въпрос, конкретно предложение, препоръка, критика или искате да съобщите за нередност: тук
Не искайте обяснения в коментарите. Това можете да направите тук
Редакторите си запазват правото да местят, променят и изтриват коментари ако сметнат за необходимо. Ако имате въпрос относно това: тук
Ако искате да имате аватар (малката картинка до името ви) трябва да попълните полето E-mail и да сте изпълнили стъпките в от тези указания
Сайта разчита на www.projecthoneypot.org/, за да спре спам и harvest, така че донякъде можете да бъдете спокойни за E-mail-а си. Той се публикува с цел на по-лесна комуникация между потребителите на сайта
Коментари