(Само регистрирани потребители могат да гласуват в анкетата, която е валидна една седмица - до 03/10/2021)

Коментари

noriset
et.noris_at_mail.bg
Спор | Отговор
Този път няма да гласувам. Като симпатизант на Хам бе трябвало да се радвам, но остана горчив вкус от несправедливия финал. Реално 50 обиколки останаха без значение само, заради последните три.
Рейтинг: [1|7|0.03] 1 / 7

Публикуван на: 26/09/2021 16:43

DesmoFOX
vdimitrov6434_at_gmail.com
Състезанието беше интересно! Боли ме заради факта,че Норис не спечели и Хамилтън- по-известен като "сър Плитка",в другите страни като "сър Лулу" пак спечели.Браво на Макс,макар и с доста късмет пак завърши втори и запази интригата в шампионата.А относно победата на Люис-......чист късмет!
Рейтинг: [2|17|0.04] -13 / 17

Публикуван на: 26/09/2021 17:24

Безпомощен Хамилтън зад Рикиардо, още по-безпомощен Ботас, добре че заваля. Норис се надцени много.
Рейтинг: [3|8|0.16] -2 / 8

Публикуван на: 26/09/2021 18:35

Днес сутринта слушах радиото на Норис - точно преди обиколката му на магия на мокро от бокса му потвърдиха, че остава и не влиза. Сайнц и Верстапен вече се виждаше, че са много по-бързи с интер от колкото останалите със сликове. Грешка на отбора. До Ландо беше Мацепин с интер и комфортно се движеше с неговото темпо.

Феноменално състезание от началото до краят! Винаги, когато задържат правилата стабилни решетката се сближава много. На сухо въобще не се отвори "дупка" за бързи обиколки след бокс. Тъжното е, че до година най-вероятно няма да е така....
Рейтинг: [2|4|0.18] 2 / 4

Публикуван на: 27/09/2021 09:58